Čas na serveru 10:21:18

Antonín Hudeček
Cesta ve stráni

Id: 254305

Cesta ve stráni

  •  / Cesta ve stráni / Antonín Hudeček

olej/lepenka, rozměr 48 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2916x

Vyvolávací cena:
3 800

12 500