Čas na serveru 00:19:35

Antonín Hudeček
Květinové zátiší

Id: 323005

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 2392x

Vyvolávací cena:

18 500