Čas na serveru 13:47:57

Antonín Hudeček
Květinové zátiší

Id: 323005

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 2088x

Vyvolávací cena:

18 500