Čas na serveru 19:16:55

Antonín Hudeček
Lesní krajina s domy u potoka

Id: 364402

Lesní krajina s domy u potoka

  •  / Lesní krajina s domy u potoka / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 59,5 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na francouzském rámu, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.

zobrazeno: 794x

Vyvolávací cena:

13 000

2022,07-1,18,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu