Čas na serveru 22:19:15

Antonín Hudeček
Lesní krajina s domy u potoka

Id: 364402

Lesní krajina s domy u potoka

  •  / Lesní krajina s domy u potoka / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 59,5 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na francouzském rámu, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.

zobrazeno: 1530x

Vyvolávací cena:

21 000