Čas na serveru 13:14:39

Antonín Hudeček
Mezi roubenkami

Id: 2201

Mezi roubenkami

  •  / Mezi roubenkami / Antonín Hudeček

olej/tempera/karton, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole Ant. Hudeček, původní opravované rámování, obraz odborně čištěn, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, ve kterém se uvádí doba vzniku obrazu mezi lety 1909 - 1914, přímé paralely k obrazu se nacházejí ve sbírkách Národní galerie i dalších sbírkových institucí, po

zobrazeno: 3236x

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Příhozy: 59