Čas na serveru 23:17:38

Antonín Hudeček
Mořské pobřeží

Id: 194813

Mořské pobřeží

  •  / Mořské pobřeží / Antonín Hudeček

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, ve střední části malba lehce pomačkána, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1696x

Vyvolávací cena:
3 200