Čas na serveru 10:52:36

Antonín Hudeček
Na jezu

Id: 430

Na jezu

  •  / Na jezu / Antonín Hudeček
  •  / Na jezu / Antonín Hudeček
  •  / Na jezu / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr plátna 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, kvalitní malba z 30. let 20. století, konzultováno s PhDr. M. Zachařem, obraz v dobrém stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3421x

Vyvolávací cena:
18 000

32 000