Čas na serveru 08:09:07

Antonín Hudeček
Na řece

Id: 356902

Na řece

  •  / Na řece / Antonín Hudeček
  •  / Na řece / Antonín Hudeček
  •  / Na řece / Antonín Hudeček
  •  / Na řece / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5990x

Vyvolávací cena:

115 000

2022,05-1,17,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 55