Čas na serveru 10:55:07

Antonín Hudeček
Na řece

Id: 356902

Na řece

  •  / Na řece / Antonín Hudeček
  •  / Na řece / Antonín Hudeček
  •  / Na řece / Antonín Hudeček
  •  / Na řece / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 6973x

Vyvolávací cena:

215 000

Příhozy: 75