Čas na serveru 18:13:09

Antonín Hudeček
Na Rujáně

Id: 195308

Na Rujáně

  •  / Na Rujáně / Antonín Hudeček

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45,5 x 56 cm, nesignováno, poškozený rám, oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3650x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 59