Čas na serveru 11:07:37

Antonín Hudeček
Podzim

Id: 74501

Podzim

  •  / Podzim / Antonín Hudeček
  •  / Podzim / Antonín Hudeček
  •  / Podzim / Antonín Hudeček

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1856x

Vyvolávací cena:

17 000