Čas na serveru 10:53:12

Antonín Hudeček
Podzimní les

Id: 189401

Podzimní les

  •  / Podzimní les / Antonín Hudeček

olej/lepenka, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, lehce zvlněná lepenka

zobrazeno: 1946x

Vyvolávací cena:

22 000