Čas na serveru 11:06:54

Antonín Hudeček
Podzimní les

Id: 189401

Podzimní les

  •  / Podzimní les / Antonín Hudeček

olej/lepenka, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, lehce zvlněná lepenka

zobrazeno: 2623x

Vyvolávací cena:

22 000