Čas na serveru 11:06:23

Antonín Hudeček
Podzimní nálada

Id: 181004

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Antonín Hudeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1094x

Vyvolávací cena:

13 500