Čas na serveru 14:02:02

Antonín Hudeček
Podzimní říčka

Id: 97508

Podzimní říčka

  •  / Podzimní říčka / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1910, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3013x

Vyvolávací cena:

26 101