Čas na serveru 06:52:44

Antonín Hudeček
Potok

Id: 386802

Potok

  •  / Potok / Antonín Hudeček
  •  / Potok / Antonín Hudeček
  •  / Potok / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, špatně viditelné značení vlevo dole, malba místy krakelovaná, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 17852x

Vyvolávací cena:

160 000

Příhozy: 90