Čas na serveru 12:20:17

Antonín Hudeček
Potok v lese

Id: 259

Potok v lese

  • Potok v lese / Potok v lese / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr malby 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, na zadní straně popsáno, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 5302x

Vyvolávací cena:
11 500

17 000