Čas na serveru 10:53:21

Antonín Hudeček
Roubený kostelík

Id: 133702

Roubený kostelík

  •  / Roubený kostelík / Antonín Hudeček

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1687x

Vyvolávací cena:

16 000