Čas na serveru 00:08:57

Antonín Hudeček
Rozkvetlé astry

Id: 228209

Rozkvetlé astry

  •  / Rozkvetlé astry / Antonín Hudeček

olej/silný papír, rozměr 51 x 66 cm, značeno na zadní straně, popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozená dekorativní adjustace

zobrazeno: 4319x

Vyvolávací cena:

18 000