Čas na serveru 12:34:56

Antonín Hudeček
Rozkvetlý den

Id: 263301

Rozkvetlý den

  •  / Rozkvetlý den / Antonín Hudeček

olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnuta, poškozený rám

zobrazeno: 1430x

Vyvolávací cena:
4 800

8 000