Čas na serveru 15:41:19

Antonín Hudeček
Rozkvetlý den

Id: 263301

Rozkvetlý den

  •  / Rozkvetlý den / Antonín Hudeček

olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnuta, poškozený rám

zobrazeno: 1802x

Vyvolávací cena:
4 800

8 000