Čas na serveru 23:44:35

Antonín Hudeček
Staré roubenky

Id: 232402

Staré roubenky

  •  / Staré roubenky / Antonín Hudeček

malba(řídký olej?)/lepenka, rozměr 43 x 56 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1147x

Vyvolávací cena:
3 200

16 000