Čas na serveru 12:47:36

Znalec na telefonu 602 308 275

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

Štrbské pleso

  •  / Štrbské pleso / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1117x

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Příhozy: 61