Čas na serveru 14:03:14

Antonín Hudeček
Tatry

Id: 147601

Tatry

  •  / Tatry / Antonín Hudeček
  •  / Tatry / Antonín Hudeček
  •  / Tatry / Antonín Hudeček
  •  / Tatry / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:

18 500