Čas na serveru 22:17:02

Antonín Hudeček
V parku

Id: 487601

V parku

  •  / V parku / Antonín Hudeček
  •  / V parku / Antonín Hudeček
  •  / V parku / Antonín Hudeček
  •  / V parku / Antonín Hudeček
  •  / V parku / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 100 x 115 cm (VELKÝ FORMÁT) značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 2003x

Vyvolávací cena:
15 000

36 000