Čas na serveru 12:07:07

Antonín Hudeček
Zimní krajina s řekou

Id: 336601

Zimní krajina s řekou

  •  / Zimní krajina s řekou / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, mírně krakelováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 13406x

Vyvolávací cena:
4 800

28 000