Čas na serveru 08:40:06

Antonín Josef Levý
Alpský motiv

Id: 251202

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv / Antonín Josef Levý

olej/dřevo, rozměr 22 x 41 cm, značeno vlevo dole, drobná poškození v malbě, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2681x

Vyvolávací cena:
3 800

6 513