Čas na serveru 09:19:24

Antonín Kroča
Potok v lese

Id: 250806

Potok v lese

  •  / Potok v lese / Antonín Kroča

olej/sololit, rozměr 61 x 79,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po

zobrazeno: 163x

Vyvolávací cena:

1 800

2020,06-1,22,19,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu