Čas na serveru 02:53:03

Antonín Kubát
Lekníny

Id: 83207

Lekníny

  •  / Lekníny / Antonín Kubát
  •  / Lekníny / Antonín Kubát
  •  / Lekníny / Antonín Kubát
  •  / Lekníny / Antonín Kubát

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:
1 800

4 700