Čas na serveru 05:50:53

Antonín Kybal
Abstraktní kompozice

Id: 265006

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Antonín Kybal

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr listu 42 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, po

zobrazeno: 2937x

Vyvolávací cena:
2 200

11 000