Čas na serveru 18:16:26

Antonín Kybal
Dvě abstraktní římské postavy

Id: 262409

Dvě abstraktní římské postavy

  •  / Dvě abstraktní římské postavy / Antonín Kybal

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3200x

Vyvolávací cena:

9 200