Čas na serveru 05:57:58

Antonín Kybal
Návrh gobelínu

Id: 244619

Návrh gobelínu

  •  / Návrh gobelínu / Antonín Kybal

akvarel/papír, rozměr listu 41 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 9619x

Vyvolávací cena:

4 400