Čas na serveru 09:23:41

Antonín Kybal
U piána

Id: 185038

U piána

  •  / U piána / Antonín Kybal
  •  / U piána / Antonín Kybal
  •  / U piána / Antonín Kybal

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 70 x 98 cm, na zadní straně signováno a označeno autorovým razítkem, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1889x

Vyvolávací cena:

10 000