Čas na serveru 05:30:16

Antonín Lhota
Břetislav na ruinách Velehradu

Id: 102406

  •  / Břetislav na ruinách Velehradu / Antonín  Lhota

olej/plátno, rozměr 56 x 73 cm, nesignováno, dobové rámování, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 987x

Vyvolávací cena:

6.12.2017, 22:22:00

26.11.2017 17:32 5 000 Kč