Čas na serveru 11:46:43

Albín Lhota
Strom u cesty

Id: 349902

Strom u cesty

  •  / Strom u cesty / Albín Lhota

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz krakelován

zobrazeno: 1309x

Vyvolávací cena: