Čas na serveru 09:17:12

Antonín Lukavský
Metafory

Id: 55502

Metafory

  •  / Metafory / Antonín Lukavský

olej/plátno, rozměr 75 x 70 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 87, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2448x

Vyvolávací cena:

7 000