Čas na serveru 15:25:24

Antonín Lukavský
Změnil jsem své způsoby

Id: 34120

Změnil jsem své způsoby

  •  / Změnil jsem své způsoby / Antonín Lukavský

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 6466x

Vyvolávací cena:

9 000