Antonín Machek - připsáno
Portrét dívky s květinami ve vlasech
Id: 463601
olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedená rentoaláž
zobrazeno: 72x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,14,20,13,00
( 14.5.2024, 20:13:00 )
minimální příhoz 500 Kč
17.4.2024 | 20:10 | 7 000 Kč |