Čas na serveru 20:58:41

Antonín Málek
Abstraktní kompozice

Id: 439807

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Antonín Málek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír zvlněný, malba krakelovaná a na několika místech vypadaná (viz foto)

zobrazeno: 637x

Vyvolávací cena:

18 000