Čas na serveru 11:55:42

Amalie Mánesová
Jiřičky

Id: 165311

Jiřičky

  •  / Jiřičky / Amalie Mánesová
  •  / Jiřičky / Amalie Mánesová
  •  / Jiřičky / Amalie Mánesová

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 43,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list zahnědlý, zašpiněný viz foto

zobrazeno: 3527x

Vyvolávací cena:

17 500