Čas na serveru 14:29:15

Antonín Mánes
Lávka v horách

Id: 271503

Lávka v horách

  •  / Lávka v horách / Antonín Mánes

akvarel/papír, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno 1834 vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena:
7 500

51 000