Čas na serveru 09:26:50

Antonín Mánes
Nad vodopádem

Id: 164606

Nad vodopádem

  •  / Nad vodopádem / Antonín Mánes

akvarel/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3148x

Vyvolávací cena:

25 000