Čas na serveru 08:48:02

Antonín Mánes
Pasáček

Id: 317802

Pasáček

  •  / Pasáček / Antonín Mánes
  •  / Pasáček / Antonín Mánes
  •  / Pasáček / Antonín Mánes
  •  / Pasáček / Antonín Mánes
  •  / Pasáček / Antonín Mánes
  •  / Pasáček / Antonín Mánes

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 38 x 48 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, na zadní straně galerijní razítko, list poškozen přeložením, hnědými skvrnami, lokálně chybějící barvou, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2879x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 57