Čas na serveru 12:53:53

Antonín Mánes
Pohled na město

Id: 165210

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Antonín Mánes

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 21737x

Vyvolávací cena:

12 000