Čas na serveru 08:12:04

Antonín Mánes připsáno
Skica postavy

Id: 488102

Skica postavy

  •  / Skica postavy / Antonín Mánes připsáno

kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 14 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 198x

Vyvolávací cena:

1 600