Čas na serveru 18:25:23

Antonín Mánes
U brány

Id: 386001

U brány

  •  / U brány / Antonín Mánes
  •  / U brány / Antonín Mánes
  •  / U brány / Antonín Mánes

olej/plátno, rozměr 27 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1820, malba lokálně poškozena, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2609x

Vyvolávací cena:
4 800

31 000