Čas na serveru 06:37:07

Antonín Michalčík
Dům na vršku

Id: 184305

Dům na vršku

  •  / Dům na vršku / Antonín Michalčík

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě

zobrazeno: 889x

Vyvolávací cena:

9 500