Čas na serveru 23:20:27

Antonín Pelc
Bar v New Yorku

Id: 325101

Bar v New Yorku

  •  / Bar v New Yorku / Antonín Pelc

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno, přiložen RTG z Národní Galerie

zobrazeno: 2098x

Vyvolávací cena:
12 000

51 000