Čas na serveru 23:16:23

Antonín Pelc
Harlekýn

Id: 323907

Harlekýn

  •  / Harlekýn / Antonín Pelc
  •  / Harlekýn / Antonín Pelc
  •  / Harlekýn / Antonín Pelc

olej/překližka, rozměr 35 x 26 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Tomáše Vlčka Csc.

zobrazeno: 563x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500