Čas na serveru 19:49:53

Antonín Pelc
Shanghaj

Id: 215703

Shanghaj

  •  / Shanghaj / Antonín Pelc
  •  / Shanghaj / Antonín Pelc
  •  / Shanghaj / Antonín Pelc

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1113x

Vyvolávací cena:
3 200

6 000