Čas na serveru 22:17:18

Antonín Pelc
Toaleta

Id: 250826

Toaleta

  •  / Toaleta / Antonín Pelc
  •  / Toaleta / Antonín Pelc
  •  / Toaleta / Antonín Pelc

olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 6075x

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Příhozy: 83