Čas na serveru 12:37:34

Antonín Pelc
Vdovy a vdovce

Id: 280002

Vdovy a vdovce

  •  / Vdovy a vdovce / Antonín Pelc

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 36 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo, stav viz foto

zobrazeno: 3104x

Vyvolávací cena:

7 000