Čas na serveru 13:40:07

Antonín Pelc
Vdovy a vdovce

Id: 280002

Vdovy a vdovce

  •  / Vdovy a vdovce / Antonín Pelc

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 36 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo, stav viz foto

zobrazeno: 1850x

Vyvolávací cena:

4 300

2021,01-1,18,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu