Čas na serveru 14:02:38

Antonín Pelc
Voják v Casablance

Id: 1018

Voják v Casablance

  •  / Voják v Casablance / Antonín Pelc

tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3629x

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Příhozy: 96