Čas na serveru 12:51:11

Antonín Pelc
Voják z Casablancy

Id: 182001

Voják z Casablancy

  •  / Voják z Casablancy / Antonín Pelc

tempera/lepenka, rozměr 55 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1554x

Vyvolávací cena:
14 000

35 000